+421 948 13 13 00
proteng@protenggroup.eu
19
Jún

Dostať dobrý nápad nie je automatická záruka úspechu. Aj inovatívny a výhodný produkt potrebuje v prvom rade kupca, ktorý ho dokáže patrične oceniť. Sú prípady, keď treba v snahe nájsť zákazníka prejsť doslova na druhý koniec sveta. Podobný je úspešný príbeh spoločnosti Proteng z bratislavských Podunajských Biskupíc. Na prvý pohľad neveľká firma má veľký potenciál. Už dnes sa môže pochváliť výrobným závodom v zámorí, a aj keď doma na Slovensku o nej vie zatiaľ len málokto, v Amerike ju považujú za priekopníka vo vývoji protipožiarnych systémov. Referencie zbierala v oblasti automotive, letectva, ale aj v armáde či IT firmách. Dnes sa so svojím produktom vracia v plnej sile domov.

05
November

Pritom by ich mali vyvažovať zlatom, zachrániť vedia aj vaše auto pred požiarom. Lenže doma nemá nikto na ružiach ustlané. Potvrdilo sa to opäť aj v tomto prípade. Amerika a zahraničie siahli po úžasnom vynáleze. My akosi "nemusíme".

15
Júl

Pražský dopravný podnik chce zastaviť sériu požiarov svojich autobusov. Do motorovej časti takmer dvoch stoviek vozidiel namontuje nový hasiaci systém. Hadica vyrobená zo špeciálneho plastu zahriatím povolí a vypustí na plamene hasiace plyn.

26
Júl

Nový hasiaci systém, ktorého inštaláciu plánuje Dopravný podnik hlavného mesta Prahy do požiarom ohrozených autobusov, je nesmierne účinný. Výbuch paliva pri extrémnom teste dokonca otvoril motorový priestor. Napriek tomu samohasiace systém požiar uhasil.

Napísali o nás

Jedinečný vynález firmy Proteng bráni vzniku požiaru v autách, lietadlách, IT firmách aj elektrárňach. V roku 2017 sme zaznamenali nárast tržieb o 680% a postupne expandujeme do celého sveta. Náš úspech si všimli aj v médiach a niektoré z článkov uverejňujeme aj na našom webe.

COPYRIGHT 2020 | PROTENG